چگونه گوگل ویس را فعال کنیم؟ ۸ قدم

اگر شما هم در فضای مجازی فعالیت داشته باشید، حتماً نام سرویس گوگل وویس را شنیده‌اید. چگونه گوگل ویس را فعال کنیم? اگر بخواهیم یک تعریف ساده از گوگل ویس داشته باشیم، یک سرویس برقراری ارتباط است که برای کاربران ساکن آمریکا به صورت رایگان طراحی شده است. منظور از رایگان بودن این سرویس ارتباطی این است که کاربران آمریکایی برای استفاده از امکانات آن نظیر ارسال پیام نیاز به پرداخت هزینه ندارند.

تنها برای برقراری ارتباط با کاربرانی که خارج از آمریکا سکونت دارند، نیاز به پرداخت هزینه است. در خصوص دسترسی به این سرویس لازم به توضیح است که محدودیت خاصی ندارد. بر روی مدل‌های مختلف تلفن همراه و حتی کامپیوتر قابل اجرا و نصب شدن است. دارای قابلیت همگام‌سازی است و می‌توان از آن به منظور‌های مختلف استفاده کرد.

امکانات و مزایای زیاد این سرویس سبب شده تا یکی از بهنرین‌ها برای برقراری ارتباط باشد. در این خصوص لازم به توضیح است که ممکن است گوگل ویس بهترین نباشد اما اگر به دنبال یک روش ارزان برای برقراری ارتباط هستید، به یکی از بهترین گزینه‌ها برای شما تبدیل می‌شود.

در این مقاله قصد داریم تا به توضیح بیشتر در مورد خرید گوگل ویس بپردازیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در این مورد تا پایان با ما همراه باشید.

گوگل وویس:

همانگونه که از نام گوگل ویس قابل حدس است، یک سرویس پرکاربرد مربوط به گوگل محسوب می‌شود. این سرویس برای کاربرانی که از آن استفاده می‌کنند، این امکان را فراهم می‌کند تا به آسان‌ترین روش و با کمترین هزینه بتوانند با مخاطبان خود ارتباط برقرار کنند. اما چگونه گوگل ویس را فعال کنیم در این سرویس به کاربران یک شماره تلفن اختصاص داده می‌شود.

هر یک از کاربران شماره تلفن مربوط به خود را دارند. این امکان برای کاربران فراهم شده تا بتوانند چندین شماره یا اکانت را به این سرویس متصل کنند. از جمله مهمترین مزایای این سرویس قابلیت اجرای آن بر روی کامپیوتر است، بنابراین اشخاص برای استفاده از آن هیچ محدودیت خاصی ندارند.

 

در خصوص اتصال چندین اکانت به سرویس گوگل قابل به توضیح است که شما به عنوان یک کاربر شماره اختصاصی خود را دارید. مخاطبان مورد نظر خود را به این اکانت خود متصل می‌کنید، اگر به هر دلیلی شماره شما تغییر کند، مخاطبانی که به سرویس خود متصل کرده‌اید همچنان به اکانت شما دسترسی دارند و می‌توانید با آن‌ها ارتباط برقرار کنید.

یکی دیگر از قابلیت‌های گوگل هم سرویس گوگل وویس سرچ است. همانطور که از نام آن قابل حدس است از آن می‌توانید برای سرچ صوتی در گوگل استفاده کنید. استفاده از آن هم بسیار آسان است.

به این منظور کافی است که با تلفن همراه خود یا کامپوتر خود صحبت کنید و بگویید قصد جستجوی چه موضوعی را دارید تا به سرعت گوگل موضوع مورد نظر شما را جستجو کند. برای این منظور هم تنها نیاز است تا بر روی علامت میکروفنی که روی نوار گوگل قرار دارد کلیک کنید. پس از کلیک بر روی این گزینه قابلیت سرچ صوتی برای شما فعال می‌شود.

گوگل ویس در ایران:

قبل از توضیح بیشتر در مورد خرید گوگل ویس و آشنایی با نحوه صحیح فعال‌سازی آن لازم است تا به توضیح بیشتر در مورد گوگل ویس در ایران بپردازیم. در این خصوص لازم به توضیح است که این سرویس به صورت رایگان برای کاربران ساکن آمریکا طراحی شده است.

در نتیجه دیگر کاربران از جمله کاربرانی که ساکن ایران هستند به راحتی نمی‌توانند از آن استفاده کنند. از جمله الزامات لازم برای نصب صحیح و کامل گوگل ویس داشتن یک حساب گوگل است. علاوه بر حساب گوگل لازم است تا یک شماره تلفن همراه یا ثابت از آمریکا داشته باشید.

اگر کاربری هستید غیر از کاربران ساکن آمریکا در خصوص استفاده از این سرویس بهتر است بدانید که محدودیت‌هایی شامل حال شما می‌شود‌. از جمله این موارد می‌توان به این مورد اشاره کرد که شما تنها مجاز به پاسخ دهی به تماس‌هایی هستید که از طرف کاربران آمریکایی به شما گرفته می‌شود.

اگر قصد برقراری ارتباط بین‌المللی را دارید باید هزینه‌های مربوط به آن را پرداخت کنید. به طور کلی مواردی از این قبیل سبب شده تا این سرویس بیشتر توسط کاربران فارسی زبانی که ساکن آمریکا هستند، استفاده شود.

آموزش ساخت اکانت گوگل ویس با کامپیوتر:

به منظور فعال‌سازی سرویس گوگل ویس بر روی کامپیوتر در وهله اول باید این سرویس را از لینک مربوط به آن دانلود کنید. پس از این مراحل نصب آن را یکی پس از دیگری رد کنید. در هر مرحله باید اطلاعات خواسته شده را به صورت دقیقو درست وارد کنید.

از جمله اطلاعات خواسته شده توسط گوگل ویس کد مربوط به شهر یا منطقه است. با دادن کد مربوط به شهر یا منطقه به گوگل ویس این سرویس می‌تواند تا شماره‌ای مربوط به محل سکونت را به شما اختصاص دهد. بعد از این مرحله هم باید شماره تلفن مورد نظر خود را وارد کنید.

یعنی همان شماره‌ای که قصد دارید تا گوگل تماس‌های شما را به آن انتقال دهد. به منظور اطمینان از صحت شماره یک کد تأیید برای شماره تلفنی که وارد کرده‌اید، ارسال می‌شود. برای ادامه فرایند ثبت نام یا همان فعال‌سازی باید کد ارسال شده را به طور صحیح وارد کنید.

پس از این مراحل مجدد باید تأیید کنید که شماره تلفن وارد شده همان شماره‌ای هست که قصد دارید تا تماس‌های خود را به آن انتقال دهید.به عنوان سخن پایانی باید گفت در این مقاله به توضیح بیشتر در مورد گوگل ویس پرداختیم علاوه بر این اطلاعات بیشتری در مورد خرید گوگل ویس کسب کردید.

دانستید که یک سرویس برقراری ارتباط به صورت تماس و پیام است که برای کاربران آمریکایی رایگان می‌باشد. به منظور بهره‌مندی از این سرویس شما نیاز به داشتن یک شماره تلفن همراه یا ثابت آمریکایی دارید. برای فعال‌سازی آن هم کافیست تا آن را دانلود کنید و سپس مراحل مشخص شده را به ترتیب و با وارد کردن صحیح اطلاعات تکمیل کنید.

مرا را در بهبود مقالات یاری کنید.

با نظردهی ما را در تکمیل مقالات یاری کنید.